SPOLEK TRADIČNÍHO KARATE ČESKÉ REPUBLIKY

TRADITIONAL KARATE ORGANIZATION OF CZECH REPUBLIC

Reprezentace

ROK 2019

20.Mistrovství světa ITKF kadetů, juniorů, seniorů

20th World ITKF Traditional Karate Championship

Curitiba, Brazílie 2.-8.12.2019

 

Nominace

Diana Soebajová
Petr Suja
Ladislav Tranta
Ladislav Kříž
Martin Pokorný

 


 

Mistrovství Evropy ETKF kadetů, dorostu, juniorů, seniorů
ETKF 34th European Tradititional Karate Championships for Cadets, Juniors, Youths, Seniors
Datum a místo konání: Pitesti, Rumunsko 13.-16.6.2019

Nominace
kadetky 2005-2004
1 Štěpánka Jalovecká
2 Natálie Hrušková
kadet 2005-2004
3 Marek Bázler
4 Ondřej Hanus
dorostenky 2003-2002
5 Michaela Kutnohorská
6 Tereza Křivánková
dorostenci 2003-2002
7 Vojtěch Malecha
8 Filip Smíšek
9 Jakub Richter
10 Marek Rusnák
11 Michal Hecht
Juniorky 2001-1999
12 Lucie Smíšková
Seniorky 21 let a st
13 Diana Soebajová
Senioři 21 let a st
14 Karel Minichbauer
15 Ladislav Tranta
16 Petr Suja
17 Jindřich Jermář
18 Marek Hruška
19 Václav Cetl
20 Martin Staníček


 

                                                  


ETKF - European Traditional Karate Cup for Kids, Cadets, Juniors
Evropský pohár dětí do 13 let, kadetů 14-15 let (rok 2005-2004), juniorů 16-17 let (rok 2003-2002)
Datum a místo konání: Skopje, Makedonie, 3.-5.května 2019



Nominace na Evropský pohár ETKF

  Závodníci:
děti 2011-2010
1 Karolína Gondeková
2 Michal Gondek
děti 2009-2008
3 Ondřej Linc
děti 2007-2006
4 Viktor Škařupa
5 Klára Škařupová
6 David Svoboda
7 Tomáš Růžička
kadetky 2005-2004
8 Eliška Skřivánková
9 Adéla Leznová
dorostenci 2003-2002
10 Marek Rusnák

Realizační tým:
1 Ing.Rachmy Soebajo, prezident a trenér
2 Diana Soebajová, rozhodčí a trenérka
Rozhodčí:
1 Ing. Darina Škařupová
2 Libor Škařupa

Program Evropského poháru:
03.05.2019 pátek 09.00 – 18.00 kurz rozhodčích
19.00-21.00 ETKF kongres
21.00 losování
04.05.2019 sobota 10.00 – 22.00 eliminace, final pro děti do 13 let
05.05.2019 neděle 10.00 – 17.00 eliminace, final pro kadety a junior
05.05.2019 neděle 20.00 odjezd

 

 

ROK 2018

Mistrovství Evropy ETKF, Bělehrad, Srbsko - 13.-16.září 2018

 

Nominace na ME ETKF
Bělehrad, Srbsko - 13.9.-16.9.2018


Program
Odjezd: Praha 13.září 2018 v 9.00 hodin, 

odstavný pruh před Hlavním nádražím Praha

Odjezd: Brno 11.30-12.00 čerpací stanice OMV v blízkosti IKEA Brno

14.září (pátek) registrace a kongres
15.září (sobota)
eliminace kadet, junior, senior
16.září (neděle)
Semifinále a finale
Odjezd po skončení finale

Realizační tým
Ing. Rachmy Soebajo, prezident, trenér
Adam Soebajo, trenér
MUDr Robert Kunc, MUDr Pavel Schwanzer, lékaři

Širší nominace závodníků

seniorky
Diana Soebajová
seniorky
Jana Ženíšková
senioři
Petr Suja
Ladislav Kříž
Martin Pokorný
Karel Minichbauer
Ladislav Tranta
Jan Hubáček
senioři
Milan Fengl
Václav Cetl
Martin Staníček
Michal Sobola
junioři
Vítek Kučerovský
dorostenci
Pavel Kučera
dorostenci
  Lukáš Kaluža
dorostenky
Trtílková Simona
kadetky
  Adriana Ocvirková
kadetky
Tereza Staníčková
Tereza Křivánková
Štěpánka Jalovecká
Natálie Doubravová
Jindřiška Jermářová
Adéla Kolářová
Klára Škařupová
Ester Chovancová
Eliška Skřivánková

kadeti
Michal Hecht
Adam Doubrava
Jakub Novák
kadeti
Filip Smíšek
Jakub Richter
Lukáš Kawulok
kadeti
André Mišun
Ondřej Kučera
Jakub Bárta
Jaroslav Blahut
Ondřej Hanus

 


 

 

ROK 2017

 Nominace na Mistrovství světa ITKF - Itálie 30.11.-3.12.2017

Závodníci: seniorky/senioři
Diana Soebajová
Petr Suja
Ladislav Kříž
Martin Pokorný
Antonín Jarý
Milan Fengl
Karel Minichbauer
Ladislav Tranta
Tomáš Kutnohorský
Závodníci: kadetky/kadeti
Michaela Kutnohorská
Michal Hecht
Adam Doubrava
Jakub Novák
Nicol Homolová
Adriana Ocvirková


realizační tým:
Rachmy Soebajo
Jiří Purš
Adam Soebajo

 

 

hlavní mezinárodní akce: Mistrovství světa ITKF - 30.11.- 3.12.2017 - Itálie

Semináře širší reprezentace:
14.-15.1. Praha - soustředění reprezentace
25.-26.2. Praha - seminář karate a soustředění reprezentace
8.-9.4. Praha - seminář karate a soustředění reprezentace
6.5.Praha - seminář karate a soustředění reprezentace
3.-4. 6. Praha - Seminář Dr.Ilija Jorga
19.-26.8. Sedlec - letní soustředění karate
23.9.Praha - seminář karate a soustředění reprezentace
21.-22.10.Praha - seminář karate a soustředění reprezentace
Výběr ze širší reprezentace na MS 2017 bude proveden 5.6. 2017

 

Kontrolní závody-soustředění širší reprezentace rok 2017
28.1. Praha - I. kolo NP TK
26.3. Praha - Prague Open Cup
22.4. Praha - Pohár TKF
13.5. Praha - II. kolo NP TK
3.-4. 6. Praha - Fudokan Cup
8.10. Praha - Mistrovství ČR TK
Po každém kontrolním závodě se bude konat soustředění širší reprezentace

   

 

  


 rok 2016

 

Nominace na Mistrovství Evropy ETKF


Kranjska Gora, Slovenie 24.-27.11. 2016 (eliminace 25.11. , final 26.11.)

Širší nominace seniorů:

Soebajová Diana
Pokorný Martin
Suja Petr
Kříž Ladislav
Jarý Antonín
Hruška Marek
Hubáček Jan
Tranta Ladislav
Minichbauer Karel
Kozák Jan

Realizační tým: ing.Rachmy Soebajo, ing.Martin Fanta